نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل خطاب به اعضای شورای شهر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل با ارسال نامه ای به اعضای شورای شهر اردبیل خواستار ارائه گزارش عملکرد خدمات این شورا در سال های اخیر به مردم شد.

نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل خطاب به اعضای شورای شهر
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل با ارسال نامه ای به اعضای شورای شهر اردبیل خواستار ارائه گزارش عملکرد خدمات این شورا در سال های اخیر به مردم شد.
در نشست مطالبه گری مسائل و مشکلات زنان و خانواده اردبیل مطرح شد؛
پسرفت در افزایش نرخ جمعیت استان اردبیل قابل قبول نیست/ فعالیت های مجمع مشورتی زنان شفاف سازی شود
دانشجویان خواهر مطالبه گر با انتقاد از عملکرد سیاست های افزایش جمعیتی استان اردبیل، کاهش 19 درصدی موارد ازدواج در کنار افزایش 4 درصدی موارد طلاق و افزایش میانگین سن ازدواج در سطح استان اردبیل را مغایر با اهداف سیاست های جمعیتی کشور دانسته و افزودند : نتایج سیاست افزایش جمعیتی اردبیل تاسف بار است
امام جمعه شهرستان پارس آباد؛
روز دانشجو، نقطه عطف مبارزه با استکبار جهانی است
امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه دانشجویان آینده سازان و پیشروان پژوهش و فناوری کشور هستند، گفت:مهمترین رکن فعالیت گسترده دانشجویان در مباحث عمومی، مطالبه گری و ورود به مسائل پرتنش و پر چالش و ارائه راه حل مناسب در مسائل متفرقه است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
دانشجوی سیاسی، دانشجوی پیش رو است/ ایران، قلب هارتلند جهان است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه دانشجوی سیاسی، دانشجوی پیش رو است، گفت: دانشجویان پیش رو مرجع فکری جامعه هستند.
تجمع دانشجویان، اساتید، طلاب و روحانیون شهرستان گرمی در محکومیت ترور دانشمند هسته ای +عکس و فیلم
جمعی از دانشجویان، اساتید، طلاب و روحانیون شهرستان گرمی در محکومیت ترور دانشمند هسته ای دفاعی شهید دکتر محسن فخری زاده با حضور در محوطه حوزه علمیه حضرت ولی عصر این شهرستان تجمع کردند.
بیانیه های دفاتر بسیج دانشجویی به مناسبت شهادت دانشمند شهید فخری زاده
دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل با صدور بیانیه ای ترور دانشمند شهید فخری زاده را محکوم کردند.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اردبیل در خصوص ترور و شهادت دانشمند برجسته هسته ای کشور
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام استکبار در به شهادت رساندن دانشمندکشورمان اعلام کرد:ملت ایران اسلامی ضمن پاسخ کوبنده و دندان شکن به این گستاخی و شرارت آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، هر گونه گفتمانی در مورد مذاکره ی مجدد با تروریست ها را خطای نابخشود
بیانیه بسیج دانشجویی استان اردبیل به مناسبت هفته بسیج
استکبار ستیزی و مقابله با آمریکای جنایتکار و عهد شکن و عدم اعتماد به وعده های پوشالین آن به عنوان راهبرد دائمی و غیر قابل تغییر بسیجیان مومن و انقلابی بوده و با تغییر هیئت حاکمه در این کشور هیچگونه تغییری در سیاست های خصمانه آن علیه ملت و دولت ایران ایجاد نخواهد شد.
در بیانیه بسیج دانشجویی استان اردبیل مطرح شد:
فرهنگ بسیجی، رمز سربلندی، عزت و اقتدار ملت ایران در عبور از فتنه های تاریخی است
هفته بسیج باشعار"بسیج پیشرودرخدمت و امیدآفرین" ، فرصت مغتنمی است تا همه مردم و مسئولان با تامل در فرهنگ بسیجی که رمز سربلندی، عزت و اقتدار ملت ایران در عبور از گذرگاه‌های سخت و پر از فتنه‌های تاریخی به شمار می‌رود، رجوع کرده و با چراغ روشنگرانه بسیج در گام دوم انقلاب برای تمدن نوین اسلامی و حرکت کنن
مسئول فرهنگسازی بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد:
سبک زندگی سردار قاسم سلیمانی الگوی دانشجویان بسیجی می شود/ برگزاری30 عنوان برنامه در هفته بسیج
مسئول فرهنگسازی بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری 30 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در دانشگاه های استان اردبیل خبرداد و گفت: سبک زندگی سردار قاسم سلیمانی به الگوی زندگی دانشجویان بسیجی تبدیل می شود.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار