در بازدید از کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی هرمزگان:

حجت الاسلام پولادی: از خودگذشتگی مجاهدانه مدافعان سلامت، نمودی از یک جامعه آرمانی و اسلامی است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان به همراه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، از کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی در محل دانشکده سما بندرعباس، بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / عارف رئوفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان به همراه، حجت الاسلام پولادی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و حجت الاسلام پورسالار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی از کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی در محل دانشکده سما بندرعباس، بازدید کردند.

در این بازدید، حجت الاسلام پولادی ضمن بازدید از بخش های مختلف کارگاه و عرض خداقوت به دانشجویان بسیجی جهادگر حاضر در کارگاه، اظهار کرد: بزرگوارانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند، کاری مجاهدانه و ارزشمند انجام می دهند و علاوه بر خدمت به جامعه، احساس شور و شعف برای خودشان بوجود می آید.

وی پیرامون تحولات رخ داده در جهان بدلیل شیوع ویروس کرونا، اذعان کرد: در کشور های غربی اتفاقاتی افتاد، مانند دزدیدن ماسک های برخی از کشور ها و ضعف های عمده نظام سلامت، که باعث شد چهره واقعی و مبانی فکری لیبرال-دموکراسی غربی ها به دنیا نشان داده شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به مجاهدت ها و فداکاری های مدافعان سلامت، افزود: این از خودگذشتگی مدافعان سلامت، برای نجات جان و سلامتی هموطنان و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس، نمودی از جامعه آرمانی و اسلامی ای است که انشالله در عصر ظهور کامل محقق خواهد شد.

رئوفی ضمن ارائه توضیحاتی درمورد قرارگاه مبارزه با کرونا و بخش های آن، گفت: بسیج دانشجویی در حال حاضر در بندرعباس و برخی از شهرستان های استان، پنج کارگاه دایر کرده است که روزانه ٥٠٠٠ ماسک در حال تولید است؛ این ماسک ها با استاندارد و مجوز معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تولید میشود و بصورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار میگیرد.

ارسال نظر


captcha