شرکت ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان یزدی در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی

مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان یزد گفت: کاروان ۱۰۰۰ نفره دانشجویان استان یزد در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی به کرمان اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، حسین نمونه مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان‌ یزد اظهار داشت: کاروان ۱۰۰۰ نفره دانشجویان استان یزد در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی به کرمان اعزام شدند و در کنار این اعزام با شکوه، توسط موکب دانشجویان حسینیه ایران به دانشجویان و مردم خدمت‌رسانی شد.

 
مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان یزد گفت: این دانشجویان در قالب کاروان‌های خواهران و برادران به مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به کرمان اعزام شدند.
 
وی در ادامه اظهار داشت: به همت بسیج دانشجویی استان و موکب دانشجویان حسینیه ایران و با هماهنگی ستاد استقبال کرمان دو مدرسه جهت اسکان کاروان‌ها تجهیز و بیش از ۲هزار نفر از زائران در این مکان اسکان و پذیرایی شدند و از برنامه‌های عزاداری، بصیرتی، نماز جماعت و ... استفاده کردند.
 
نمونه‌ از عموم دانشجویان متقاضی برای شرکت در این مراسم که به دلیل کمبود اتوبوس نتوانستند حضور به هم برسانند معذرت‌خواهی کرد و خبر داد: در اولین فرصت اردوی زیارتی از مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بعد از امتحانات برنامه‌ریزی و در دانشگاه ثبت‌نام آن ان‌شاءالله شروع می‌شود.
 
مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان یزد در پایان از حمایت مسئولین فرهنگی دانشگاه‌ها به جهت لغو امتحانات در این تاریخ، از سپاه الغدیر استان که امکانات موردنیاز اسکان زائران را فراهم کردند، خدام موکب دانشجویان حسینیه ایران که شبانه‌روز زحمت کشیدن و نیز از هم‌وطنان کرمانی که در ستاد برگزاری مراسم تشییع همکاری کردند تشکر و قدردانی کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار